* ohledně dostupnosti zboží nás prosím kontaktujte na 774 720 820

Generátor ozonu 7000 mg/h - 98W

1 hodnocení
 
Doprava zdarma
 


Generátor ozonu 7000 mg/h - ozonový generátor 7G
DALŠÍ MODELY ZDE

Dostupnost telefonicky na 774 720 820
19 990 Kč    
Kód produktu OZON7GD
Kategorie Generátory ozonu
 

Generátor ozonu 7g/h

Produkce ozonu: 7 000 mg/h
Výkon: 98 W
Funkce časovače
Skříň: práškově lakovaná ocel
Filtr: ušlechtilá ocel
Dálkové ovládání

- výkonné produkování ozonu 7 000 mg/h pro odstranění silných pachů
- časovač
- nákladově efektivní díky nízké spotřebě energie
- kompaktní, robustní a snadno přenositelný

Ozonový generátor 7000 MG/H - 98 wattů

Ozonový generátor Vám pomůže neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Za pomoci ozonu mohou být také ze vzduchu odstraněny škodlivé spóry plísní, čímž se uleví alergikům a je podpořeno zdraví. Také zatuchlý zápach způsobený záplavami či požáry může být neutralizován ozonizátorem.

Skládá se z vysoce kvalitní práškové oceli, obsahuje UV lampu a je tedy vhodný i na profesionální použití. Ozonové generátory se používají na provádění sanace především v autodílnách, hotelnictví a sanitárních hygienických zařízeních, ale jsou také vhodné na odstranění zápachu z cigaret, nebo zvířat a na zápach ve vozidlech a lodích.

Ozonový generátor disponuje ozonovou silou 7000 mg / hodinu a je tak schopen rychle a efektivně odstranit nepříjemné pachy. Díky integrované UV lampě pracuje rovnoměrně a vyrábí neustále stejné množství ozonu. Za pomoci ventilátoru (170 m³ za hodinu) je ozon rychle a rovnoměrně rozprostřen v prostoru.

Je vybaven praktickým dálkovým ovládáním. Kromě toho má také funkci časovače

Technické detaily

 
Materiál
Práškovaná ocel
Výkon
98 W
Napětí
230 V / 50 Hz
Ozonová síla
7000 mg / h
UV lampa
118 mm, 4 W, 254 nm
Ventilátor
170 m³ / h
Délka kabelu
2,3 m
Rozměry (DxŠxV)
32 x 18 x 29,5 cm
Hmotnost
4,1 kg
Přepravní velikosti (DxŠxV)
38 x 24 x 34 cm
Přepravní hmotnost
4,9 kg
 

1. Co je to ozón?

Ozón (označovaný také jako O3 či trikyslík) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozón je silně reaktivní molekula a reaguje proto snadno s látkami jako je amoniak. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

2. Jak funguje ozónový generátor?

U většiny ozónových generátorů je vzduch nasáván po stranách zařízení skrze integrovaný ventilátor. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtrování a díky speciální UV lampě zbavován zárodků a bakterií. Následně je vzduch veden skrze zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslík skrze elektrický výboj proměňován v ozón. Odtud je ozón následně vypouštěn skrze přední část zařízení zpět do prostoru.

3. K čemu se využívá ozónový generátor?

Ozónové generátory se skvěle hodí pro zlepšení kvality či obnovu vzduchu v uzavřených prostorech. Reaktivita ozónu neutralizuje nepříjemné zápachy.

4. Jaké jsou přednosti ozónu?

Použití ozónu ke zlepšení kvality vzduchu v uzavřených prostorech nabízí celou řadu výhod v porovnání s jinými metodami. Ozón je mimořádně šetrný k životnímu prostředí a přitom velmi účinný. Neobsahuje přitom žádné jedovaté chemikálie. Na základě současných vědeckých poznatků lze předpokládat, že ozón v menším množství není zdraví škodlivý.

Přehled výhod:

  • Vysoce šetrný k životnímu prostředí
  • Vysoce efektivní
  • Nízká spotřeba elektrického proudu při využití ozónového generátoru
  • Podle současné vědy ozón v menším množství neškodí zdraví

5. Bezpečnostní upozornění

Ozón je ve vysoké koncentraci jedovatý a zdraví škodlivý. Z tohoto důvodu musí být přijata preventivní opatření, aby se zabránilo nekontrolovatelnému uvolňování ozónu. Zařízení musí být obsluhováno pouze kvalifikovaným personálem.

Jak se přístroj používá?

Generátor ozonu lze použít k dezinfekci a odstranění nepříjemných pachů v místnostech, automobilech nebo minibusech. Pokud je v provozu, nesmí do místnosti lidé ani zvířata. Je-li ze závažného důvodu nutné do místnosti vejít, je třeba mít ochranný oděv a dýchací masku. Po čištění ozonem je třeba místnost po dobu 15 až 30 minut větrat a pak nechat prázdnou po dobu 2 hodin, než ji lze normálně využívat.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: